DIREKTORI

FotoNamaBahagian/SeksyenEmail/ Telefon
Prof. Madya Dr. Mohd Pouzi Bin Hamzah

Pengarah
Pusat Pengurusan Teknologi Maklumat mph@umt.edu.my
09 668 4510
Tuan Haji Al Muzmi bin Abd. Hamid

Timbalan Pengarah
Pusat Pengurusan Teknologi Maklumat muzmi@umt.edu.my
09 668 4210
Rozita bt Alias @ Abdul Latiff

Pen. Pendaftar



Bahagian Pentadbiran Korporat rozita@umt.edu.my
09 668 4205
Zuzana Bt Mohd Zain

Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Kanan
Bahagian Pentadbiran Korporat zuzana@umt.edu.my
09 668 4497
Abdul Halim bin Chik

Pem. Tadbir
Bahagian Pentadbiran Korporat abd.halim@umt.edu.my
09 668 4497
Mohd Azli Fierdaus

Pem. Operasi
Bahagian Pentadbiran Korporat m.azli@umt.edu.my
09 668 4497
Nizam Azwadi Bin Ali

Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Bahagian Pembangunan Aplikasinizam@umt.edu.my
09 668 4474
Tajul Arifin Bin Abd. Manan

Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Bahagian Pembangunan Aplikasitajul@umt.edu.my
09 668 4260
Abdul Rahim Bin Abu Bakar

Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Bahagian Pembangunan Aplikasiabdul.rahim@umt.edu.my
09 668 4320
Wan Muhd Khairul Anwar Bin Wan M Zaki

Pegawai Teknologi Maklumat
Bahagian Pembangunan Aplikasianwar.mzaki@umt.edu.my
09 668 4420
Asmadi Bin Ali

Pegawai Teknologi Maklumat
Bahagian Pembangunan Aplikasi asmadi.ali@umt.edu.my
09 668 4218
Fashihah Binti Embong

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Bahagian Pembangunan Aplikasifa@umt.edu.my
09 668 4212
Ubaidillah Bin Harun

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Bahagian Pembangunan Aplikasiubai@umt.edu.my
09 668 4224
Khairul Annuar Bin Ismail

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Bahagian Pembangunan Aplikasikhairul@umt.edu.my
09 668 4220
Mohd Mazhairil Adri Bin Abdul Hamid

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Bahagian Pembangunan Aplikasimazhairil@umt.edu.my
09 668 4424
Fauziah Binti Nawi

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Bahagian Pembangunan Aplikasifauziahnawi@umt.edu.my
09 668 4290
Nurol Akmal binti Md Noor

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
Bahagian Pembangunan Aplikasi nurolakmal@umt.edu.my
09 668 4367
Arina Raimi Binti Mohd Rifin

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
Bahagian Pembangunan Aplikasiamy@umt.edu.my
09 668 4365
Nurul Fatwa Binti Husin

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
Bahagian Pembangunan Aplikasifatwa@umt.edu.my
09 668 4221
Rohaida Binti Hassan

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
Bahagian Pembangunan Aplikasirohaida.hassan@umt.edu.my
09 668 4905
Elmi Shahril Bin Onn

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
Bahagian Pembangunan Aplikasielmishahril@umt.edu.my
09 668 4224
Muhammad Ashaari Bin Mustafa

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
Bahagian Pembangunan Aplikasiashaari@umt.edu.my
09 668 4224
Rosnaidi Binti Jusoh

Pegawai Teknologi Maklumat Kanan


Bahagian Sains Data ros@umt.edu.my
09 668 4368
Mohamad Jazli Shafizan Bin Jaafar

Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Bahagian Sains Datashafizan@umt.edu.my
09 668 4438
Juraini Binti Jolan

Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Bahagian Sains Datajuraini@umt.edu.my
09 668 4317
Norlili Binti Omar

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Bahagian Sains Data norlili@umt.edu.my
09 668 4378
Mohd Erman Safawie Bin Che Ibrahim

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
Bahagian Sains Dataerman@umt.edu.my
09 668 4376
Mohamad Zulfadhli Bin Abd Wahab Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunazulfadhli@umt.edu.my
09 668 4262
Noni Noraikhah Binti Md Yusoff

Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunanoninoraikhah@umt.edu.my
09 668 4301
Mohd Nor Azlan Bin Ruyob @ Ayub

Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunaazlan@umt.edu.my
09 668 4259
Abdul Talib Bin Othman

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Kanan

Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunatalib@umt.edu.my
09 668 4489
Ahmad Nazir Bin Haron

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Kanan

Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunanazir@umt.edu.my
09 668 4489
Noor Azlina Binti Othman

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Kanan

Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunan.azlina@umt.edu.my
09 668 4258
Ahmad Riedhaudden Bin Razak

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat

Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunariedhaudden@umt.edu.my
09 668 4256
Asmawati Binti Ngah

Pembantu Makmal Kanan
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Pengguna asma@umt.edu.my
09 668 3438
Irwan Bin Che Ayob

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Pengguna ica@umt.edu.my
09 668 4256
Mohd Faizal Bin Sobandi

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunafaizal@umt.edu.my
09 668 4256
Muhammad Asmawi Bin Jusoh

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunamawi@umt.edu.my
09 668 4256
Azizi Bin Azman

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunaazz@umt.edu.my
09 668 4256
Arifin Bin Harun

Juruteknik Komputer
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Pengguna arifin.harun@umt.edu.my
09 668 4256
Syed Muhamdan Bin Syed Buni Yamin

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunasyedmuhamdan@umt.edu.my
09 668 4256
Mohd Zukairi Bin Ramli

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat

Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunazukairi@umt.edu.my
09 668 4256
Mohd Rosmizan Bin Hassan

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat PenggunaJmizan.hassan@umt.edu.my
09 668 4256
Rosmanizan Bin Resep

Juruteknik Komputer
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunarosmanizan@umt.edu.my
09 668 4256
Khairul Ariffin Bin Ab. Rahman

Pembantu Makmal
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Pengguna khairulariffin@umt.edu.my
09 668 3438