Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Pengguna

FotoNamaBahagian/SeksyenEmail/ Telefon
Mohamad Zulfadhli Bin Abd Wahab Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunazulfadhli@umt.edu.my
09 668 4262
Mohd Nor Azlan Bin Ruyob @ Ayub

Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunaazlan@umt.edu.my
09 668 4259
Abdul Talib Bin Othman

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Kanan

Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunatalib@umt.edu.my
09 668 4489
Ahmad Nazir Bin Haron

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Kanan

Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunanazir@umt.edu.my
09 668 4489
Ahmad Riedhaudden Bin Razak

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat

Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunariedhaudden@umt.edu.my
09 668 4256
Mohd Faizal Bin Sobandi

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunafaizal@umt.edu.my
09 668 4256
Irwan Bin Che Ayob

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Pengguna ica@umt.edu.my
09 668 4256
Muhammad Asmawi Bin Jusoh

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunamawi@umt.edu.my
09 668 4550
Syed Muhamdan Bin Syed Buni Yamin

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunasyedmuhamdan@umt.edu.my
09 668 4550
Mohd Zukairi Bin Ramli

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat

Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunazukairi@umt.edu.my
09 668 4550
Mohd Rosmizan Bin Hassan

Pen. Pegawai Teknoloi Maklumat
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat PenggunaJmizan.hassan@umt.edu.my
09 668 4256
Arifin Bin Harun

Juruteknik Komputer
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Pengguna arifin.harun@umt.edu.my
09 668 4256
Rosmanizan Bin Resep

Juruteknik Komputer
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Penggunarosmanizan@umt.edu.my
09 668 4256
Asmawati Binti Ngah

Pembantu Makmal Kanan
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Pengguna asma@umt.edu.my
09 668 3438
Khairul Ariffin Bin Ab. Rahman

Pembantu Makmal
Bahagian Infrastruktur dan Khidmat Pengguna khairulariffin@umt.edu.my
09 668 3997