Bahagian Pentadbiran Korporat

FotoNamaBahagian/SeksyenEmail/ Telefon
Prof. Madya Dr. Mohd Pouzi Bin Hamzah
Pengarah
Bahagian Pentadbiran Korporatmph@umt.edu.my
09 6684510
Al Muzmi Bin Abd. Hamid
Timbalan Pengarah
Bahagian Pentadbiran Korporatmuzmi@umt.edu.my
09 6684210
Faizatul Nurulashikin Binti Razali
Setiausaha Pejabat (S/U)
Bahagian Pentadbiran Korporatf.nurulashikin@umt.edu.my
09 6684511
Juraini Binti Jolan
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (Ketua Bahagian)
Bahagian Pentadbiran Korporatjuraini@umt.edu.my
09 6684317
Roslailawati Bt Ali
Penolong Pegawai Tadbir (Kanan)
Bahagian Pentadbiran Korporatroslai@umt.edu.my
09 6684132
Noor Azlina Binti Othman
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Bahagian Pentadbiran Korporatn.azlina@umt.edu.my
09 6684258
Zuzana Bt Mohd Zain
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Kanan
Bahagian Pentadbiran Korporatzuzana@umt.edu.my
09 6684497
Abdul Halim Bin Chik
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Bahagian Pentadbiran Korporata.halim@umt.edu.my
09 6684497
Mohd Azli Fierdaus Bin Rosli
Pembantu Operasi
Bahagian Pentadbiran Korporatm.azli@umt.edu.my
09 6684497